Last Minute

Last Minute Resko

Last Minute

LAST MINUTE to jakaś z produkcji jasnego i szczególnie lubianego w ostatnim czasie reżysera Patryka Vegi.

Last Minute Łobez

Film swoją premierę posiadał w roku 2013 po czym już zdobył uznanie nie tylko fanów produkcji Vegi.

klik i ogladaj film

Główne pozycje w filmie zagrali:
– Wojciech Mecwaldowski, dodający się w pozycję owdowiałego ojca samotnie wychowującego dwoje dzieci,
– Klaudia Halejcio, która zdobyła się w pozycję Dominiki – córki Tomasza,
– Olaf Marchwicki grający w istoty Bartusia – syna Tomasza,
– Aldona Jankowska jako mama Tomasza,
– Anna Szarek, która zdobyła się w pozycję Natalii Wis, będącej prawdziwą miłością Tomasza też z czasów licealnych,
– Bartłomiej Świderski dodający się w sytuacja narzeczonego Natalii Wis,
– Jarosław Boberek w LAST MINUTE jest głosem prowadzącego radiową audycję,
– Otar Saralidze dodający się w sytuacja niejakiego Ahmeda, syna właściciela hotelu.

Za grę w wszystkiej produkcji winny był Mirosław Kuba Brożek (który w filmie umieścił wiele znajomych oraz tanich ówcześnie utworów), natomiast montaż przylegał do Tomasza Ostrowskiego.

Tytuł filmu, jak ważna się bardzo chętnie domyślić nawiązuje do łatwych ofert biur podróży ”last minute”, bawiących się od wielu lat niezmiennie ogromną popularnością.

Last Minute Łobez

Właściwa fabuła filmu rozpoczyna się w chwili wygrania przez Tomka, dość niespodziewanie podróże do Egiptu. Jednak na taką podróż nie pewno się przecież udać sam. Towarzyszyć posiada mu jego mama – kobieta niezwykle szybka a z normami – w rezultacie nie bez przyczyny przez wiele lat pracowała jako policjantka. Na wyprawę z Tomaszem udają się też oczywiście jego dzieci – Dominika i Bartuś, sprytny i spragniony przygód kilkulatek. Choć początkowo wydawać by się mogło, że nic nie zakłóci ich bajowego urlopu w trudnym Egipcie, to wprawdzie obecnie na starcie bohaterowie mają silne problemy – na lotnisku zostają zgubione ich bagaże, co znacznie psuję bohaterom nastrój, którzy dalej nie są świadomi tego, iż to wówczas początek nieprzyjemnych niespodzianek, które natrafią na własnej wakacyjnej drodze. Uwaga nie zapowiada się dobrze – nie dość, że Tomek z linią nie otrzymują odpowiedniego pokoju to coraz kuchnia nie przekazuje im spożywania. Uzupełnieniem tych wycieczkowych porażek jest spotkanie Tomasza z Natalią Wis, jego całą licealną miłością. Niestety kobieta nie jest taż, ponieważ na dowolnym etapie prowadzi jej ideał mężczyzny, który jak się okazuje stanowi jej lubym.

Last Minute Łobez

Właśnie tych porażek Tomasz nie chce zostać bez echa, dlatego też powtarza się usilnie skontaktować z organizatorem wycieczki, który jak się bardzo szybko okazuje ogłosił swoje bankructwo. Utrudniony jest także związek z konsulatem, więc Tomasz dodatkowo jego rodzina muszą sobie w tym momencie jakoś radzić, przez co niestety zasobność ich portfeli maleje w zawrotnym tempie. Na szczęście po chwilowym kryzysie rodzina myśli sobie jakoś poradzić – w wyniku muszą powrócić prędzej czy później do końca, a w danym sezonie ze względu na finansowe braki jest toż złe. Dlatego ładna i ułatwiająca się rodzina postanawia zyskać na powrotne bilety do świecie.

Zdjęcia do realizacji Patryk Vega dodatkowo jego obsługa działali w tureckim hotelu Utopia World (hotel otrzymuje się w Kargicak, miejscowości położonej nieopodal popularnej wśród turystów miejscowości Alanyi). W scenach bez aktorów, których w filmie LAST MINUTE jest trochę zobaczyć można plażę hotelu Iberotel Club Fanara & Residence w Szarm el-Szejk.

Last Minute Łobez

Film Vegi LAST MINUTE zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, choć wiadomo nie zabrakło głosów nieco krytykujących całą produkcję. Często spotkać się ważna było z głowami, iż film został zmontowany nieco niedbale i szybko, z pominięciem pewnych szczegółów. Tak jakby wszystek firm robiony był naprędce, zgodnie z tytułem LAST MINUTE.

Co dobre, mimo czasem nieco rozbieżnych opinii, w roku 2012 zwiastun filmu LAST MINUTE był najchętniej oglądanym zwiastunem w budowie – ilość jego odsłon znacznie przekroczyła milion, oraz wiele kobiet zwlekało z niecierpliwością na czynnik, w jakim będą potrafili wprowadzić się z całością filmu.

Last Minute Łobez

Źródło artykułu Last Minute

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x