kobiety mafii 2
Leasing uproszczony Zachodniopomorskie Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

Kobiety Mafii 2 Trzcińsko-Zdrój gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za wtedy w międzynarodowych kinach widzowie mogli go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski wraz z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Świnoujście gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających podstawowe role. Absolutnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z naszymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja opisana w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą więc zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 produkują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie gdy chciałby pokazać całą historię. W następnej stronie dostajemy wątki trzech różnych form, które w jakimś okresie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która osiąga wielkie plany, żeby poprawić swoje bycie na odpowiedniejsze. Zawiera ona kontrakt na znaczny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu wybiera ustawić się na całkowite życie. W tym jednym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia i musi sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, jednakże nie stanowi gwoli niej to linie, ponieważ przez wszystkie jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do tej godziny w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmianie Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie znajduje naszego przyszłego męża Amira, który wyraża się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Świnoujście gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest problem Darii zaś jej interes z Kolumbijczykami. Z konkretnych przyczyn ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Sprowadzona do świecie tona kolumbijskiej kokainy ma dostarczyć jej występowanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą produktu i ważnymi problemami. Niania popada w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, tylko wtedy dziś Daria jest dobra zorganizowana do nowej rzeczywistości. Od początku pięła się po okresach mafijnej kariery bez męskich pleców a właśnie spotyka się na szczycie gangsterskiej drabiny. To w jej wątku pojawiają się modne i ciekawe postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (wykonywany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) zaś jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, powodując jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym obrazie i pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące muzyków i zestawiania ich z samą, ważną rolą przez wszystkie życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale dopasował się w treść filmu. Zresztą Patryk Vega słynie tylko spośród tego, że posiada wziąć z aktorów coś czego nie przedstawili w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Świnoujście gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, która stanowi wprost stworzona do ostatniego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zmieniając swoją budowę w zbyt wysoką karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej części filmu Vegi natomiast w części drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi prawdopodobnie sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie łączy ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie płacą się sztuczne. Od razu widać, że na film był przeznaczony dość duży budżet, ponieważ kiedy akcja komunikuje się do Maroko czy Kolumbii, to dziś tam przekłada się też plan filmowy. Dzięki temu film charakteryzuje się dobrze na ekranie. Widz widząc go pamięta doświadczenie rzeczywistości i zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Reżyser jest stały i z jakimś nowym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich akcji jest jako dużo znany na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem prac z wyjątkami komediowymi, gdzie mamy kilka zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują z niego zwolennicy zaś im to sprawia, nie szczędząc budżetu na rozpoznawalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery latające nad Kolumbią. Film przyjdzie do smaku każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Świnoujście gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x