Warunki

Leasing uproszczony

nie sprawdzamy żadnego klienta w żadnej bazie BIK, BIG i podobnych… Klienci odrzuceni z tego powodu przez konkurencję nie mają najmniejszego problemu z zawarciem umowy u nas – przecież zabezpieczeniem jest przedmiot leasingu i w tym przypadku uważamy działania dyskwalifikujące klienta z powodu wpisów w jakiejś bazie za nie poważne. My w odróżnieniu od firm stosujących takie niezrozumiałe praktyki jesteśmy bardzo poważni!

Jednym z najważniejszych warunków ubiegania się u nas o leasing jest posiadanie (utworzenie) działalności gospodarczej i kontakt z nami. Czy może być coś łatwiejszego? My nie wymagamy żadnego minimalnego okresu prowadzenia działalności przy leasingu uproszczonym w przeciwieństwie do naszej konkurencji osoba prowadząca działalność na przykład od tygodnia nie ma żadnego problemu z uzyskaniem leasingu uproszczonego.

Minimum formalności! Wystarczy tylko wpis do ewidencji, regon, nip oraz dowód osobisty.

Również leasing zwrotny – klienci często posiadają nieruchomość czy auto mogące być przedmiotem „zastawu” i dzięki szybkiej procedurze uproszczonej na leasing zwrotny również dla całkiem nowych firm uzyskają środki na rozwój interesu czy inne ważne wydatki. Oczywistością jest, że nie sprawdzamy baz BIK itp. itd… przecież zabezpieczeniem jest nieruchomość czy auto i również w tym przypadku jesteśmy poważni w odróżnieniu do naszej stosującej niezrozumiałe praktyki konkurencji. Z powodu praktyk konkurencji czy banków klienci mają odmawiane pożyczki hipoteczne ponieważ figurują w jakiejś bazie – u nas taki klient nie ma problemu z bezmyślnymi maszynami czy ludźmi! nikt ich nie odrzuci! Przecież zabezpieczeniem jest np. nieruchomość klienta i mszczenie się na klientach z powodu jakiegoś błędu w przeszłości uważamy za złośliwość! My nie jesteśmy złośliwi – u nas otrzymasz leasing zwrotny!

Przedmiot Leasingu jeśli potrzebujesz znajdziemy za Ciebie.. znajdziemy przedmiot, sfinalizujemy zakup, a następnie go sprowadzimy. Ty odbierasz sprzęt i możesz już zarabiać.

Zalety leasingu, leasing czy kredyt?

Jedną z wielu korzyści przemawiających na korzyść naszego leasingu jest brak jego wpływu na ocenę zdolności kredytowej klienta. Dzieje się tak, gdyż fakt uzyskania jak i trwania leasingu ma charakter pozabilansowy i nie jest odnotowany w żadnej bazie typu BIG, BIK itp. co oznacza brak wpływu na ocenę zdolności do zawarcia umowy kredytowej przez klienta z jakimkolwiek bankiem, jeśli ten na przykład będzie chciał uzyskać kredyt bankowy obojętnie jakiego rodzaju. Dodatkowym atutem wymienianym przez naszych klientów jest fakt bardzo uproszczonej procedury leasingowej, która jest znacznie łatwiejsza i szybsza w porównaniu do procedur praktykowanych przez banki przy staraniu się o kredyt. Procedura leasingu nie wymaga przedstawienia dochodów z działalności gospodarczej, co jest również znaczną korzyścią i uproszczeniem proceduralnym w stosunku do kredytu bankowego. Kolejny fakt nie sprawdzania przez nas w żadnej formie baz typu BIK, BIG czy jakiejkolwiek innej bazy jest następnym korzystnym czynnikiem przemawiającym na naszą korzyść.  – ocenia prezes, twórca usługi Leasingu.

Tak jak zauważył Pan prezes, leasing uproszczony może otrzymać każda osoba bez względu na historię kredytową czy ilość zaciągniętych kredytów a nawet osoba z zajęciami komorniczymi może otrzymać leasing uproszczony a przedmiot leasingu w czasie trwania umowy leasingowej będzie własnością firmy leasingowej a przedmiot leasingu może ostatecznie zostać wykupiony przez osobę trzecią wskazaną przez leasingobiorcę.

Inne oczywiste korzyści to zmniejszenie zobowiązań podatkowych, ponieważ każda rata leasingowa jest kosztem uzyskania przychodu to obniżamy podstawę opodatkowania. W skutek tak zwanej tarczy podatkowej leasing okazuje się tańszy od kredytu ponieważ leasingobiorca płaci niższe podatki. Do kosztów uzyskania przychodu zaliczamy zarówno wpłatę początkową jak i raty leasingowe, koszty ubezpieczenia i eksploatacji przedmiotu leasingu.

My mamy sposób na rozwiązanie Twojego problemu i zawsze znajdziemy najkrótszą drogę aby sprostać państwa oczekiwaniom.

Leasing także dla całkiem nowych firm

Główne cechy naszego całkowicie POLSKIEGO leasingu niezależnego od światowych kryzysów:

  • nie sprawdzamy baz BIK i BIG ani żadnych innych
  • rocznik- wiek przedmiotu leasingu nie ma znaczenia (w granicach przyzwoitości)
  • wpłata początkowa od 5 – 45 % wartości przedmiotu leasingu
  • okres leasingu od 24 – 60 miesięcy
  • waluta spłaty: EURO, PLN
  • możliwość negocjacji indywidualnych warunków
  • uproszczone zasady – bez zaświadczeń ZUS I US

Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej szczegółów o naszym leasingu bez bik i big.