Program Partnerski nazwa.pl
Leasing uproszczony Uncategorized Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Program Partnerski nazwa.pl

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w jakim wszystek klient może korzystać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program poświęcony jest również dla klientów indywidualnych, kiedy również firm dostarczających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy a instytucje zajmujące wkład w Programie Partnerskim poprzez polecanie usług od nazwa.pl, oprócz produkowanych w Programie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub znani będą korzystać z najpiękniejszych usług hostingowych, oraz ich branże będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za jakąś kolejną usługę, która stanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie zamówionej usługi. W przypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program idzie bardzo i Przyjaciele zyskują prowizję w wysokości 50% od cenie pierwszego przedłużenia usługi i 25% od jakiegoś innego. Także za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cenie 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl dany stanowi dla globalnych użytkowników firmy, jak jeszcze osób które nie posiadają również usług w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można stosować również do swoich, jak także do indywidualnych użytkowników. Bez względu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje wzięcie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą spośród nich przypisywane są punkty, które można zamienić na wartość czyli na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy świadomi, że wielu klientów od dawna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i wyróżnić ich za lojalność wobec własnej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Programie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba lub firma powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Klienta jest to identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na materiał naliczonych prowizji odpowiedzialne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Programie Partnerskim przelewane są w 24h na określone konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x