mieszkanie Kołobrzeg

Jak założyć własną agencję nieruchomości

mieszkanie Kołobrzeg

Obecnie w naszym kraju rynek nieruchomości kwitnie. Dlatego też biuro nieruchomości jest naprawdę właściwym i przy drobinie starań zyskownym pomysłem na własną firmę.

Jak założyć biuro nieruchomości

Znacznym udogodnieniem jest z pewnością to, że od roku 2014 broker nieruchomości nie musi starać się o załatwienie licencji zawodowej.

Zanim zainicjujemy załatwianie wszystkich formalności związanych z otwieraniem działalności, należałoby wiedzieć czym tak autentycznie owe biuro się zajmuje.

kredyty Kołobrzeg

kredyty Kołobrzeg

Zasadniczym ich zadaniem jest pośredniczenie pomiędzy stronami chcącymi zakupić, odstąpić lub użyczyć daną nieruchomość. Ponadto pracownicy agencji nieruchomości dla własnych interesantów sprawdzają stan prawny i rzeczywisty nieruchomości, prowadzą negocjacje pomiędzy stronami.

Zobacz też kredyty Kołobrzeg na mieszkanie

Powracając do wątku własnej działalności gospodarczej, pracować w nieruchomościach może praktycznie każdy, wystarczy że dysponuje zdolnością do czynności prawnych. Kierowanie biurem nieruchomości może występować w kliku formach: w formie jednoosobowej, spółki cywilnej, osobowej lub kapitałowej.

Warto dodatkowo wiedzieć, że taka agencja musi być zarejestrowana jeśli chodzi o sprzedaż – konieczne będzie zatem nabycie kasy fiskalnej.

Zobacz również mieszkanie Kołobrzeg

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Post