Doradca inwestycyjny
Leasing uproszczony Uncategorized Doradca inwestycyjny Wschowa

Doradca inwestycyjny Wschowa

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest całkiem młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najpopularniejszych kryptowalutach. Przede wszystkim ma idealne rozwiązanie również dla kobiet dopiero tworzących swoją historię na aktualnym rynku kiedy oraz dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny nacisk na więc uważają prostsze niż u konkurencji prowizje. Wartym przyczyny istnieje jeszcze dużo intuicyjny i jasny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z pięknym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Nazywa to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość sklepu jest skłonna absolutnie od wielkości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując jest więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy również na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układzie do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o znacznie lepszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać zlikwidowane w jakimkolwiek momencie.
Doradca inwestycyjny Sulechów

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu dużymi i słabymi pozycjami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje jeszcze dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex jest niezwykle popularne. W kierunku rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Oczywiście na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiedzę o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w kierunku rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy wykorzystywać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do schowka lub używamy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w układzie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa szybkiego nabycia kryptowalut. Stosuje się to choć z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie jest więc powiązane z faktem, że zakup przy wykorzystaniu karty odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W rezultacie pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od wszystkiej sprzedaży lub od każdych 10 USD, w współzależności od tego, jaka z ilości jest idealniejsza.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zawierają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i opłaty.
Z pewnością jedną z najliczniejszych zalet Monfex są niskie ceny i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu oraz przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Zawiera on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji także różnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest pomiędzy giełdą a posiadaczami i wiąże się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z serii pożyczane są od innej strony. Wysokość danego punktu jest jednak ściśle związana z wielkością używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do wielkich zysków, należy zawsze mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni tworzy w dwie strony. Dlatego może spowodować wysokie sukcesy, ale te oraz całe straty. Stąd też wskazany jest wielki umysł i wykorzystywanie dźwigni odpowiedniej do stanu posiadanej już wiedzy i nauk.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dokładnie bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również system kiedy również technika grana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyznę przechowywany jest w portfelu z utrzymaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym przyczyny jest fakt, że jako Facet masz dojazd do raportów i ekstraktów z konta w jakimkolwiek momencie. W jakiejkolwiek chwili możesz jeszcze się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa i pomocy swoich kont masz okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie wielkim zagrożeniem dla konsumenta pewno istnieć tylko sam użytkownik, a właściwie właściwie niedostosowanie dźwigni do gustu umiejętności i nauki gracza. A przed podjęciem gry zapisuje się dokładne zaznajomienie się z sektorem i mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zastosować z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym plusem istnieje same możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje też handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych i do bloga zawierającego nowe informacje z obszaru aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy i co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest idealny i prosty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu charakteryzuje się główny panel. Po jego lewej stronie zlokalizowane są nowe porady dotyczące salda oraz zysku, a także strat dla aktualnie wysokich pozycji. Również dużo realnym jest, że stały tam też zamieszczone porady dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są artykuły na materiał dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście z tego etapu widoczna istnieje jeszcze cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali zarówno o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Odpowiedzialne są one w zakładce ”Zasoby” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całą pewnością Monfex jest dużą polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona dostępna, intuicyjna i otwarta również dla młodych kiedy oraz mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest oczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego prawa w jakiejkolwiek chwili. Wartym przyczyny istnieje jeszcze niewątpliwie aspekt, że dla klientów jest wygodna całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że wszystkiemu istnieje jeszcze przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną rolę odgrywa i dobre rozwiązanie do odbiorcę. Bo dzięki łatwemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje możliwość na podniesienie poziomu swoich umiejętności w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Sulechów

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem także daleko przyjazną oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję organizmu na przeprowadzane operacje i wielką wartość i otwarty wstęp do materiałów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat każdy może bez problemu znaleźć na forach i w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x