Leasing uproszczony poradnik Już wkrótce V edycja największej w Polsce imprezy motoryzacyjnej – Auto Moto Arena 2018

Już wkrótce V edycja największej w Polsce imprezy motoryzacyjnej – Auto Moto Arena 2018


Przypomnienie o jedynej w swoim rodzaju imprezie motoryzacyjnej w Polsce, która odbędzie się w Expo Mazury. Łączy wszystkie pasje związane z motoryzacją, a dodatkowo pozwoli zobaczyć i poznać pojazdy, których normalnie nie widzimy na drogach.

Zbliża się już piąta edycja bardzo popularnej imprezy, która jest największym polskim show motoryzacyjnym. Z każdą kolejną edycją mamy możliwość bycia uczestnikiem, coraz większego zakresu i ogromu tego wydarzenia. Auto Moto 2018, dzięki rosnącemu wciąż zainteresowaniu, również i w tym roku, będzie gościć wielu Wystawców i Gości z całej Polski.

To co może świadczyć o zainteresowaniu, to nie tylko ilość zgłoszeń producentów i miłośników motoryzacji, ale również poprzednie wyniki dotyczące transakcji, które tylko w roku 2017 wyniosły tam ponad 2mln złotych. Bez wątpienia, impreza w Expo Mazury to wydarzenie otwierające sezon miłośników motoryzacji, oraz jedyne w swoim rodzaju połączenie wspólnych pasji – w jednym miejscu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielem motocykla czy samochodu, uwielbiamy drift czy offroad, lub stare samochody czy też sportowe – to miejsce będzie dla nas najbardziej odpowiednie.

To właśnie tam, przekonamy się jak brzmi nowoczesna rajdówka i zabytkowy Harley, a jednocześnie będziemy mogli kupić samochód prosto z salonu, lub po prostu oryginalny zapach i inne akcesoria do naszych pojazdów. Ale Auto Moto Arena 2018 to przede wszystkim wielkie show. Będziemy więc mogli zachwycać się pokazami, które na pewno dostarczą wielu niezapomnianych emocji i wrażeń. Dodatkowo, poznamy gwiazdy świata motoryzacji, oraz nauczymy się prawidłowych odruchów w czasie jazdy.

Na imprezie nie zabraknie więc producentów, organizatorów rajdów, oraz samych zespołów wyścigowych zarówno rajdowych, driftingowych jak i motocyklowych. Organizator nie tylko zapewnia miejsca dużym firmom z branży, ale również tym mniejszym, które dopiero wchodzą na rynek, dzięki temu będzie możliwość nawiązania ważnych kontaktów, oraz zapoznanie się z bardzo szerokim wachlarzem produktów i usług motoryzacyjnych.

Niejednokrotnie dzięki tej imprezie, powstało wiele wspólnych projektów i inicjatyw, zarówno czysto biznesowych jak i tych o charakterze kulturalnym i społecznościowym. Największa atrakcja czeka jednak wszystkich odwiedzających, w których zamiast krwi płynie benzyna, a najlepszą muzyką jest ta płynąca spod maski samochodu, lub innego pojazdu. Będą mogli spotkać się z gwiazdami motosportu i dowiedzieć się jak realizować swoje pasje. Będzie można również dowiedzieć się, jak ewentualnie sfinansować zakup wymarzonego pojazdu i wypróbować praktycznie każdy model lub markę. Jednak impreza to nie tylko możliwość kupienia, czy też przejechania się, ale również możliwość zobaczenia na żywo, wszystkich tych pojazdów które nie jeżdżą zbyt często na zwykłych drogach jak np. oldtimerów, wyścigówek, oraz samochodów poddanych tuningowi. To co może okazać się ważne, to czas przeznaczony również dla najmłodszych gości. Dla nich przewidziana jest specjalna strefa motoryzacyjna z wyjątkowo ciekawymi atrakcjami i zabawami.

Dodatkowo, organizatorzy planują konkursy, w których można liczyć na wspaniałe nagrody. Będą to na przykład, rozgrywki na symulatorach VReal, w których przeobrazimy się w kierowcę formuły1, lub konkurencja pod nazwą „ Auto na weekend” w której można będzie wygrać jazdę, najnowszymi modelami przez cały weekend. Podsumowując, zbliża się wyjątkowa impreza, na której właściwie powinien być każdy posiadacz jakiegoś pojazdu, a moc wrażeń które są przewidziane podczas jej trwania, zachwyci wszystkich, począwszy od najmłodszych, a skończywszy na seniorach pamiętających najstarsze pojazdy. Początek imprezy 17 marca w sobotę o godzinie 10:00. Organizatorem jest Auto Moto Arena, a miejsce imprezy to Centrum Targowo – Konferencyjne w Ostródzie, ul Grunwaldzka 55. Nie przegapmy więc, jedynej takiej imprezy w roku!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x