O nas

Leasing uproszczony

Jedynym, ogólnopolski operatorem usługi  Leasing uproszczony jest Kredytum.pl, która zajmuje się profesjonalnym doradztwem finansowym poprzez sieć blisko 10000 współpracujących partnerów – biur kredytowych na terenie całego kraju. Pomagamy naszym klientom wybrać i skorzystać z najlepszego rozwiązania finansowego aby mógł się cieszyć ze swoich spełnionych marzeń.

Nigdy nie pobieramy żadnych opłat z góry od naszych klientów.

Klientowi zapewniamy możliwość świadomego oraz przemyślanego podjęcia bardzo trafnych decyzji finansowych.

Naszą firmę tworzą ludzie, którzy swoje wieloletnie doświadczenie w branży finansowej z sektora bankowego przekładają na swoją prace w naszej firmie. Nasi doradcy posiadają szeroką wiedze w tej dziedzinie co przekłada się na fachowość w tym sektorze i dopasowanie najlepszej oferty dla naszego klienta, aby sprostać jego oczekiwaniom.

Dzięki współpracy z nasza firmą będą mogli Państwo być bardziej świadomym konsumentem rynku finansowym, odczuwać jednocześnie prestiż przynależności do elitarnej grupy klientów.

Nasza firma współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi z sektora bankowego oraz prywatnego, co daje nam możliwość znalezienia najlepszej oferty dla naszego klienta. Daje to nam ogromna przewagę nad konkurencja ponieważ oferujemy produkty także dla osób, które przez inne banki i firmy leasingowe zostały odrzucone. Nasza oferta jest również przeznaczona dla osób, które nie maja za dobrej historii kredytowej w BIK.

Zapraszamy do współpracy

Leasing uproszczony bez bik –  usługa bez kompromisów..

Nasza wiedza i doświadczenie działają na Twoją korzyść