Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC
Leasing uproszczony Aktulności Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do dobrych. W współczesnym czasie jego wartość osunęła się bo o ponad 2,5 tys. USD, co stanowi dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest argumentem do zabawie dla wielu osób. O ile spekulanci mogą skorzystać ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w przypadku działalności górników uderza to dokładnie w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najaktualniejszych informacji wynika, że górnicy zrobili w współczesnym ciągu samej z najdłuższej wyprzedaży swoich środków z początku bieżącego roku. W realizacji widać więc wówczas oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na ściany rentowności (albo nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, iż w współczesnym etapie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w porównaniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to wyłącznie niewielki ułamek, to stosując pod opiekę środki wyprzedawane przez górników, istniała wówczas nowa największa taka sprzedaż w bieżącym roku.

O ile więksi górnicy z bogatszymi portfelami mogą sobie przyzwolić na tworzenie własnej role i doświadczenie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do usunięcia, bądź ponad zawieszenia własnej działalności, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów dochodzi do najpopularniejszych pooli wydobywczych, i mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC podejmują się oni ulegać, zwiększając presję sprzedażową na placu.

Jeśli sytuacja na targu się nie poprawi i wartość BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może wykazać się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w koniec którego przybędzie do zmniejszenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Related Post

0
Would love your thoughts, please comment.x